Amy - nowa gra od twórcy Flashbacka

Flashback, Flashback, który to był rok...?

marcindmjqtx

28.02.2011 | aktual.: 06.01.2016 13:30

Wiem, 1992! Choć na pecetach, gdzie grałem, 1993. Pamiętacie tę grę? Ja w pierwszej chwili nie mogłem skojarzyć tytułu z rozgrywką, ale fragmenty wideo rozjaśniły moją pamięć. Zawsze myliła mi się z Another World.

Studio VectorCell pracuje właśnie nad nową grą - Amy. Założycielem studia jest nie kto inny, a Paul Cuisset twórca Flashbacka. Amy ma być horrorem, dziejącym się w 2034 roku. Ziemię dopadło globalne ocieplenie, rozprzestrzeniają się choroby i kataklizmy.

Miasteczko Silver City w USA zostało trafione przez kometę. Gdy Lana, główna bohaterka, odzyskuje przytomność, dookoła trwa szaleństwo - tajemniczy wirus zaatakował ludzi. Lana wie, że musi uciekać, wie także, że wirus rozwija się również wewnątrz niej samej i wkrótce zmieni ją w bestię. Towarzyszy jej tajemnicza dziewczynka, Amy - obie muszą poradzić sobie z zainfekowanymi ludźmi, bestiami i wojskiem - uciec i przetrwać. Specjalne umiejętności Amy pomogą w walce z wirusem. Brzmi intrygująco. Gra ma ukazać się na PS3 (PSN) w drugim kwartale 2011.

Cóż, Flashback miał całkiem niezłą fabułę, także osadzoną w przyszłości, co może być pewną rekomendacją.

A dla tych, co jednak nie pamiętają tego tytułu:

Paweł Kamiński

Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościps3flashback
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.