Aliens: Dark Descent z datą premiery. Ksenomorfy atakują na zwiastunie

Aliens: Dark Descent
Aliens: Dark Descent
Źródło zdjęć: © Tindalos Interactive

22.03.2023 09:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aliens: Dark Descent pojawia się na zwiastunie z rozgrywką i zdradza jednocześnie datę swojej premiery. Kolejny kontakt graczy z "organizmem doskonałym" to kwestia najbliższych miesięcy.

Jak mawia pewna mądrość ludowa: "W kosmosie nikt nie usłyszy twojego krzyku". A jednak głosy graczy tęskniących za nowymi produkcjami z Obcym zostały wysłuchane. Aliens: Dark Descent, czyli dzieło Tindalos Interactive, znajduje się na ostatniej prostej. Premiera tuż, tuż.

A dokładnie to 20 czerwca 2023 r. Wtedy właśnie przekonamy się, co ma do zaoferowania najnowsza gra z uniwersum Obcego. Jeśli szukacie czegoś na wzór Alien: Isolation, to... to Aliens: Dark Descent udowodni Wam, że do tematu można podejść zgoła inaczej, bowiem mamy tu do czynienia z taktycznym wymiarem rozgrywki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aliens: Dark Descent – zwiastun z rozgrywką

Zresztą zobaczcie sami, bo tak się składa, że otrzymaliśmy nowe materiały z Aliens: Dark Descent. Jeszcze świeżutki zwiastun przybliża tajniki rozgrywki, które same w sobie nie były tajemnicą; grę zapowiedziano w ubiegłym roku i już wtedy wiedzieliśmy, że na Alien: Isolation 2 nie ma co liczyć. Jednak klimat Obcego jest tu wyraźnie nakreślony. Aliens: Dark Descent trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Nowe gry z Obcym, w tym Alien Isolation 2 – doniesienia

  • Twórcy Alien: Isolation pracują aktualnie nad Hyenas.
  • Być może duchowy spadkobierca, czyli w pewnym sensie Alien: Isolation 2, już powstaje. W sieci są doniesienia o grze nowej grze Alien w klimacie Dead SpaceResident Evil.
  • W drodze znajduje się horror Aliens, który również może pretendować do tytułu Alien: Isolation 2.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)