Alien: Blackout to na szczęście niejedyny powstający tytuł z tego uniwersum

Alien: Blackout to na szczęście niejedyny powstający tytuł z tego uniwersum

Alien: Blackout to na szczęście niejedyny powstający tytuł z tego uniwersum
Krzysztof Kempski
08.01.2019 16:59

Już wkrótce developerzy zamierzają zapowiedzieć coś na PC i konsole...

Wczorajsza zapowiedź Alien: Blackout (które okazało się grą na smartfony) nieco rozczarowała fanów uniwersum. Na oficjalnym profilu serii pojawił się już jednak wpis, mający na celu uspokojenie fanów. Blackout to niejedyny projekt w uniwersum Obcego, jaki powstaje. Na Twitterowym profilu serii poinformowano nas, że w niedalekiej przyszłości czeka nas coś więcej. Prawdopodobnie będzie choć w części tym, na co po pierwszych przeciekach w temacie Blackout wszyscy liczyli.

Odpowiedzialna za grę ekipa poinformowała, że oprócz Blackouta powstaje również niezapowiedziana jeszcze hybryda MMO i shootera na PC oraz konsole. Za grę odpowiadać będzie stworzone przez FoxNext studio Cold Iron. Nie wiadomo czy należy interpretować to jako poważną wskazówkę, ale wpis został ponadto oznaczony tagiem #AmandaRipley. Może to zapowiedź tego, że bohaterka Isolation powróci nie tylko w Blackout?

Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że odpowiedzialna za tytuł ekipa będzie chciała w fajny sposób uświęcić 40-lecie "Ósmego Pasażera Nostromo". MMO w świecie Obcego brzmi natomiast całkiem fajnie - już w przeszłości byliśmy świadkami tego, że uniwersum to świetnie nadaje się do rozgrywek sieciowych.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)