Alicja jest nadal szalona

Alicja jest nadal szalona11.10.2010 10:12
marcindmjqtx

Alice: Madness Returns bazuje na prostym pomyśle - należy rzeczy, które się nie podobały graczom w poprzedniej części gry usunąć, a na ich miejsce wstawić te, które się sprawdziły. Że też nikt wcześniej na to nie wpadł....

Z wywiadu przeprowadzonego na TGS możemy się też dowiedzieć, że oryginalna Alice sprzedała się w 1,5 miliona sztuk, mimo iż pojawiła się tylko na PC. American McGee twierdzi, że jego nowa produkcja powinna spodobać się wszystkim.

Ja tam się cieszę. W Alicję grałem na PC jeszcze na studiach i bardzo mi się podobało. Uważam, że parę innych tytułów również zasługuje na odświeżenie i przeniesienie na nowe platformy, czy to w formie remake'u czy stworzenia ich sequela. Jednym z nich jest na pewno Bloodlines wydane swego czasu przez Activision czy Undying Clive'a Barkera. Marzy mi się też współczesna wersja Little Big Adventure i Neverhooda. To tylko parę propozycji na szybko. Waszym zdaniem jakie inne tytuły zasługują jeszcze na uwspółcześnienie? Które z nich kupilibyście ponownie w nowej oprawie?

Piotr Gnyp

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)