Aktualizacja Hogwarts Legacy. Update eliminuje błędy na wszystkich platformach

Hogwarts Legacy Gameplay
Hogwarts Legacy Gameplay
Źródło zdjęć: © YouTube

09.03.2023 09:36

Hogwarts Legacy otrzymuje sporą aktualizację. Główny cel: eliminacja błędów na wszystkich platformach, bo chociaż czarodziejskie dzieło od Avalanche Software to klasa sama w sobie, tak nie jest tajemnicą, że gra cierpi na niedociągnięcia.

Ogromna, rozbudowana gra jest poniekąd skazana na rozmaite błędy. Zazwyczaj są to uprzykrzające rozgrywkę bugi czy problemy z optymalizacją. I tak, Hogwarts Legacy, największa w historii gra z uniwersum Harry'ego Pottera, z takimi problemami również się mierzy.

Aktualizacja Hogwarts Legacy – twórcy biorą się za wydajność

I oto kolejna próba uporania się z tymi błędami. Duża aktualizacja Hogwarts Legacy stała się faktem. Deweloper skupia się na ogólnych poprawkach rozgrywki, a w szczególności – na wydajności oraz stabilności. Tym samym znika szereg błędów uniemożliwiających kontynuowanie zadań, poprawiono działanie ray tracingu, kilka poprawek dotyczy latania na miotle. Poprawek doczekał się również interfejs.

Update dostępny dla wszystkich

I co najważniejsze: ta aktualizacja trafia zarówno na PC, jak i na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Update, z oczywistych względów, nie dotyczy starszych konsol. Przypomnijmy, że premiera Hogwarts Legacy na PS4 oraz Xbox One została przesunięta

Nawet najlepsze gry zmagają się z błędami

W przypadku Hogwarts Legacy mamy do czynienia z ogromnym sukcesem – nikt nie ma wątpliwości, bo fakty mówią same za siebie. 12 mln sprzedanych egzemplarzy w ciągu pierwszych dwóch tygodni to wynik nieosiągalny dla wielu gier AAA, a Dziedzictwo Hogwartu nie miało z tym problemu (jest to równowartość 850 mln dolarów).

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)