Activision potwierdza - tegoroczne Call of Duty to nowe Modern Warfare

Activision potwierdza - tegoroczne Call of Duty to nowe Modern Warfare

Activision potwierdza - tegoroczne Call of Duty to nowe Modern Warfare
12.02.2022 13:08

Producent podzielił się pierwszymi oficjalnymi informacjami na temat gry.

Jak ogłosiło oficjalnie Activision Blizzard, tegoroczna odsłona Call of Duty będzie bezpośrednią kontynuacją "nowego" Modern Warfare (czyli tego z 2019 roku). Wraz z nią dużo nowości oczekiwać mają również gracze Warzone.

Do tej darmowej odnogi CoD-a trafi więc zupełnie nowa mapa, inspirowana najnowszą odsłoną serii. Wraz z nią pojawi się dodatkowy tryb rozgrywki, łączący żywych przeciwników z żołnierzami kontrolowanymi przez AI.

Nad całością pracuje w tym roku studio Infinity Ward, które zarówno do nowego Modern Warfare jak i do nowego "doświadczenia Warzone" (tak oficjalnie pisze Activision) wykorzystuje zupełnie nowy silnik. Fani serii mają się nastawiać na "olbrzymią ewolucję".

Tyle jeżeli chodzi o informacje oficjalne. Z nieoficjalnych warto przypomnieć, że według wcześniejszych przecieków (które trafnie przewidziały, że będzie to Modern Warfare) do gry trafi również system moralności i bardziej realistyczna przemoc.

Czy to wszystko sprawia, że na nowe Call of Duty należy teraz czekać z wypiekami na twarzy, odliczając kolejne dni do premiery? Na to musicie już odpowiedzieć sobie sami. 

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)