Activision podało datę drugiej bety Black Opsa IIII

Activision podało datę drugiej bety Black Opsa IIII
Krzysztof Kempski

15.08.2018 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W tryb Battle Royale zagramy jeszcze w pierwszej połowie września...

Pierwsza beta nowego Call of Duty pokazała nam, że mimo wszystko gra nie będzie mocno odbiegać od tego,  do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony cyklu. Swoje wrażenia spisałem wczoraj w formie dłuższego tekstu, który znajdziecie tutaj. Activision potwierdziło dziś natomiast datę rozpoczęcia tych potencjalnie ciekawszych (bo dotyczących trybu Battle Royale) testów. W Blackout zagramy już 10 września. Czyli tym razem nie w weekend.

O terminie poinformowało Activision za pośrednictwem profilu gry na Twitterze. Jest to jednak data dotycząca tylko wydania PlayStation 4. Testy na Xboksie oraz PC odbędą się w późniejszym terminie, tu jednak Activision nie podało jeszcze konkretnych dat, ale w przypadku pierwszej bety wynosiła ona tydzień różnicy i chyba tym razem będzie podobnie.

Premiera pełnej wersji już 12 października, czekamy zatem na pierwsze odpowiedzi na kluczowe pytania. Czy liczba 60 graczy jednocześnie okaże się prawdziwa? Jak twórcy poradzą sobie z utrzymaniem dynamiki znanej z innych trybów? O Blackoucie wciąż wiadomo głównie tyle, że będzie i że mapa o rozmiarach 1500 razy większych od Nuketown będzie zawierać fragmenty najpopularniejszych map z serii.

Krzysztof Kempski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)