Activision i cyferki

Activision i cyferki
marcindmjqtx

12.02.2009 12:03, aktual.: 15.01.2016 14:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Activision pochwaliło się również paroma cyferkami. O wynikach finansowych będzie później, na razie o grach. Na początek wymieniono uprzejmości z EA:

Guitar Hero to oczywiście lider, jeżeli chodzi o gry muzyczne. 32 miliony sprzedanych kopii gry na świecie, to prawie cztery razy tyle, ile ma nasza bezpośrednia konkurencja, co więcej w ostatnim okresie świątecznym sprzedaliśmy dużo więcej od nich.  Podano też, że w sumie pobrano już 37 milionów kawałków, jeżeli zsumować do kupy wszystkie gry w serii. Co ciekawe, wspomniano też o Europie

W Europie nadal produkujemy za mało. W tym roku planujemy wydać więcej utworów zespołów europejskich by lepiej wykorzystać zwiększającą się ilość konsol. Czy Polska znajduje się w Europie, którą Activision chce wykorzystać? Raczej nie, chociaż nie należy tracić nadziei.

Do tego firma pochwaliła się, że Call of Duty 4 sprzedało się w ilości 12 milionów sztuk. Sequel planowany jest na czwarty kwartał tego roku, co z kolei spowodowało przesunięcie gry o Bondzie na 2010.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)