A wiecie, że można pograć w Divinity: Original Sin 2 za darmo?

Strona głównaA wiecie, że można pograć w Divinity: Original Sin 2 za darmo?
15.05.2018 16:28
A wiecie, że można pograć w Divinity: Original Sin 2 za darmo?
Joanna Pamięta - Borkowska
Joanna Pamięta - Borkowska

Ale tylko w 3 pierwsze godziny i tylko na konsoli Xbox One.

bEUfYhfp

Zastanawialiście się kiedyś, jaki jest cykl życia gry? Ile czasu musi upłynąć, by tytuł przestał być zjadliwy dla współczesnego gracza, a żył tylko we wspomnieniach fanów? Są gry, które po roku zdają się być przestarzałe. A są takie, które powinny trwać wiecznie.

Dla mnie taką grą jest Divinity: Original Sin 2, której rozwój obserwuję z ciekawością. Gra jest na rynku od września 2017 roku, więc niecały rok, ale posiadacze konsol PS4 oraz Xbox One dopiero w sierpniu będą mogli w nią zagrać.

325532960361363420

Dodatkowo posiadacze Xboxa, dzięki programowi Xbox Game Preview, mogą za darmo pograć w pierwsze 3  godziny Divinity, zaś ci, którzy kupią pre-order, dostaną cały pierwszy akt. Twórcy chcą w ten sposób skorzystać z pomocy graczy i od jutra, tj. od 16 maja, można pobierać wersję próbną i zgłaszać wszelkie uwagi odnośnie edycji na konsole.

bEUfYhfr

Jest to też dla wszystkich dobra okazja, by odświeżyć sobie recenzję Dominika - i jakkolwiek nie zgadzam się z niektórymi jego argumentami, zachęcam Was do lektury  (tutaj).

Divinity: Original Sin 2 - Xbox Preview

Co więcej, posiadacze konsol, którzy zakupią Divinity: Original Sin 2 dostaną tzw. ostateczną edycję gry (definitive edition), z całą utworzoną do tej pory dodatkową treścią, wszystkimi poprawkami, łatkami itd. Ale właściciele wersji na PC nie powinni czuć się pokrzywdzeni - dla nich zawartość ta jest do pobrania za darmo w ramach jednej aktualizacji (która pojawi się w dniu premiery edycji na konsole).

Z dobrych wieści odnośnie do dzieła studia Larian przypomnę jeszcze, że 13 kwietnia Krzysztof Kempski informował Was, że gra doczeka się polskich napisów. Polska wersja kinowa dostępna jest już od paru tygodni, więc jest szansa na zapoznanie się z ta produkcją dla graczy, którzy nie są zbyt biegli w języku angielskim (a język w grze jest piękny i skomplikowany).

bEUfYhfx

Dobrze, Larian, pokaż światu, że izometryczne RPG są żywe, mają się dobrze i że nic nie może zagrozić ich hegemonii.

Udostępnij:
bEUfYhfB
Komentarze (3)
bEUfYhgn