A może by tak święta spędzić w Czarnobylu? The Farm 51 zaprasza

A może by tak święta spędzić w Czarnobylu? The Farm 51 zaprasza

Chernobylite
Chernobylite
Źródło zdjęć: © Chernobylite
22.12.2021 12:36

Jeśli nie dopisze pogoda, samopoczucie albo będziecie mieli dość Kevina w telewizji, mamy alternatywę. Jest nią bezpłatny, choć ograniczony dostęp do Chernobylite.

The Farm 51 cały czas pracuje nad Chernobylite, ciągle grę aktualizując i publikując kolejne rozszerzenia. Pierwsze, zatytułowane Monster Hunt, ukazało się na Halloween, kolejne – Ghost Town – jest już dostępne do pobrania. Na tym jednak nie koniec. W 2022 r. mamy się bowiem spodziewać następnych 4 rozszerzeń, po jednym na każdy kwartał. Warto dodać, że DLC są bezpłatne.

A jeżeli jeszcze po Chernobylite nie mieliście okazji sięgnąć, nadarza się dobry moment. Twórcy postanowili udostępnić wersję demonstracyjną. Jak to z demami bywa – za darmo. Jeśli się skusicie, będziecie mogli ukończyć prolog gry oraz spróbować przetrwać dwa dni w Czarnobylu.

Mniej zorientowanym przypomnijmy, że Chernobylite to polska gra od The Farm 51, w której wcielamy się w postać Igora, wracającego po latach do Czarnobyla. Tam czeka na nas do rozwiązania zagadka dotycząca zniknięcia jego ukochanej, Tatiany.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)