A może by tak święta spędzić w Czarnobylu? The Farm 51 zaprasza

Strona głównaA może by tak święta spędzić w Czarnobylu? The Farm 51 zaprasza
22.12.2021 12:36
Chernobylite
Chernobylite
Źródło zdjęć: © Chernobylite

Jeśli nie dopisze pogoda, samopoczucie albo będziecie mieli dość Kevina w telewizji, mamy alternatywę. Jest nią bezpłatny, choć ograniczony dostęp do Chernobylite.

The Farm 51 cały czas pracuje nad Chernobylite, ciągle grę aktualizując i publikując kolejne rozszerzenia. Pierwsze, zatytułowane Monster Hunt, ukazało się na Halloween, kolejne – Ghost Town – jest już dostępne do pobrania. Na tym jednak nie koniec. W 2022 r. mamy się bowiem spodziewać następnych 4 rozszerzeń, po jednym na każdy kwartał. Warto dodać, że DLC są bezpłatne.

A jeżeli jeszcze po Chernobylite nie mieliście okazji sięgnąć, nadarza się dobry moment. Twórcy postanowili udostępnić wersję demonstracyjną. Jak to z demami bywa – za darmo. Jeśli się skusicie, będziecie mogli ukończyć prolog gry oraz spróbować przetrwać dwa dni w Czarnobylu.

Miasto, w którym zatrzymał się czas. Architektura w Chernobylite
Miasto, w którym zatrzymał się czas. Architektura w Chernobylite

Mniej zorientowanym przypomnijmy, że Chernobylite to polska gra od The Farm 51, w której wcielamy się w postać Igora, wracającego po latach do Czarnobyla. Tam czeka na nas do rozwiązania zagadka dotycząca zniknięcia jego ukochanej, Tatiany.

Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!
Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!
Udostępnij:
Komentarze (5)