A Devil May Cry na Switcha za kilka dni

A Devil May Cry na Switcha za kilka dni

A Devil May Cry na Switcha za kilka dni
Łukasz Jarkiewicz
21.06.2019 10:16

Posiadacze przenośnej konsoli nie mają ostatnio na co narzekać.

Fioletowy smok na Switcha. Noszący dwa miecze na Switcha. Brat Monter Hunter World na Switcha. A teraz Devil May Cry również dołącza do tak zacnego grona, ale znacznie szybciej. Capcom oficjalnie zapowiedział premierę 24 lipca dla Ameryki, dzień później dla Europy. Najdłużej musi poczekać Japonia, ponieważ do 27 lipca, ale to chyba nie powód do nerwów.

Port na pstryczka ogłoszono już w maju, ale dopiero teraz poznaliśmy konkretną datę. Ciekawostką jest, że pewien akcent DMC był już na innej konsoli przenośnej, ponieważ Dante wystąpił w grze Project X Zone, która zawitała na konsolę 3DS. Taktyczne JRPG było wielkim crossoverem, w którym uczestniczyli giganci: Sega, Namco Bandai, Capcom.

Grę można już kupić w przedsprzedaży dzięki oficjalnemu sklepowi Nintendo. W Stanach Zjednoczonych tytuł wyceniono na 19.99 $ - z potrzebą posiadania 9.2 GB wolnej przestrzeni na dysku. Polski katalog jeszcze nie zawiera gry. Jeżeli nie zadowala was oferta na przenośną konsolę, warto zainteresować się kolekcją Devil May Cry HD, którą zajdziecie na Steamie. W jej skład wchodzą trzy pierwsze części serii. Wyrwanie takiej na promocji okaże się z pewnością bardziej opłacalne.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)