6 sezon Fornite. Można zagrać jako Lara Croft i Neymar

6 sezon Fornite. Można zagrać jako Lara Croft i Neymar

Fortnite - Lara Croft
Fortnite - Lara Croft
Źródło zdjęć: © Epic Games
Barnaba Siegel
16.03.2021 16:43

Wystartował szósty sezon Fortnite'a. Motywem przewodni jest "dziczenie", więc Epic wrzucił dobrze radzących sobie w dziczy bohaterów, polowanie na zdziczałe zwierzęta i możliwość tworzenia własnych, dzikich broni. Obecność Lary Croft zrozumiała - ale co tam robi Neymar?

"Fornite" kontynuuje wewnętrzną historię o Agencie Jones, ale nawet nie będę udawał, że ją znam - albo że wiele osób to interesuje. Najważniejsze, że zobaczymy szereg nowości. Na start - odmienioną mapę, którą opanowały dzikie zwierzęta, takie jak dziki, wilki i kurczaki.

A zwierzęta albo oswoimy, albo pokonamy. W obu przypadkach pozwoli to zdobyć cenne zasoby, które przydadzą się do stworzenia potężnych broni lub przedmiotów. Do tego dołącza plejada nowych bohaterów.

Wśród nich zdecydowaną gwiazdą jest Lara Croft - której obecność totalnie nie dziwi po tym, jak zobaczyliśmy w grze Kratosa. Aby nią zagrać, musimy wykupić karnet bojowy.

Zaskakuje za to (o ile ktoś nie widział wcześniej zapowiedzi), że po pewnym czasie do grona specjalnych postaci dołączy także Neymar Jr., brazylijski piłkarz i zawodnik Paris Saint-Germain. Jednocześnie wiadomo od dawna, że gość jest wielkim fanem "Fortnite'a", a przed gigantyczną publicznością grał "Ninją", a więc gigantem streamingu.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)