3 darmowe gry ze Steama. Będzie dużo strzelania

Steam
Steam
Źródło zdjęć: © Steam

25.04.2023 13:31

Na platformie Steam znajdziemy 3 nowe gry za darmo i żadna z nich nie obciąży naszego budżetu, ale wszystkie łączy jedno: całkiem pozytywny odbiór społeczności graczy. Przyjrzyjmy się więc tym strzelankom, czy faktycznie warto się z nimi zapoznać.

Kolejne darmowe gry lądują na platformie Steam. Dziś przyjrzymy się strzelankom, za które nic nie zapłacimy i co ciekawe, nie zmęczą naszego PC. Część graczy może kojarzyć produkcje z tego zestawienia.

Na przykład Combat Master: Season 1, które jest dobrze znane graczom korzystającym z urządzeń mobilnych. 21 kwietnia 2023 r. pojawiła się pecetowa wersja na Steamie. Odbiór jest całkiem niezły: aktualnie ponad 1200 recenzji, z czego 80 proc. to te pozytywne. Urok tej pierwszoosobowej strzelanki tkwi w prostocie.

Combat Master został zaprojektowany z myślą o ekstremalnej wydajności na słabszym sprzęcie, więc proszę nie oceniać tak surowo grafiki.

Opis gry na Steamie

Combat Master: Season 1 przywodzi na myśl nieco starsze produkcje, ale taki był zamysł, co zresztą podkreślają twórcy. Jednak idealnie nie jest, bo część graczy mocno narzeka na bugi oraz sam sens wydania gry wybitnie skrojonej pod urządzenia mobilne na PC. Ale jest za darmo!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Farlight 84 na PC za darmo

Darmowy Farlight 84 zadebiutował 24 kwietnia 2023 r. i z miejsca trafił w objęcia wczesnego dostępu na Steamie, oczywiście przybierając model free-to-play. Farlight 84 to przedstawiciel gatunku battle royale, ale czy ta produkcja może konkurować z Fortnite? Cóż, graczom się nawet podoba.

Zombie-Minecraft za darmo na Steamie

Oczywiście to nie jest prawdziwy tytuł tej darmowej gry, bo ten brzmi Zumbi Blocks 2 Open Alpha. Prosta strzelanka, która pod względem estetycznym kojarzy się trochę z Minecraftem albo Boxhead.

Zumbi Blocks 2 Open Alpha

  • Zumbi Blocks 2 Open Alpha
  • Zumbi Blocks 2 Open Alpha
  • Zumbi Blocks 2 Open Alpha
[1/3] Zumbi Blocks 2 Open AlphaŹródło zdjęć: © Steam

Alternatywne oferty

W tym miejscu warto przypomnieć, że już w najbliższy czwartek (27 kwietnia) odbierzemy na platformie Epic Games Store aż dwie darmowe gry na PC.


Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)