Darmowe gry w Epic Games Store. Walka o byt i karty na stół

Epic Games Store i darmowe gry
Epic Games Store i darmowe gry
Źródło zdjęć: © Epic Games

24.04.2023 07:13, aktual.: 24.04.2023 10:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store przygotowało kolejne darmowe gry. Tym razem użytkownicy platformy otrzymają bezpłatnie dostęp do dwóch tytułów z całkowicie innej bajki. Jeden zabierze nas w kosmos, w drugim będziemy grać w karty.

Znamy już kolejne darmowe gry w Epic Games Store. W tym tygodniu użytkownicy platformy otrzymają za darmo dwa tytuły. Nie są to produkcje bardzo popularne, ale z pewnością warto poświęcić im chwilę. Szczególnie że można pobrać je bez ponoszenia opłat.

Moda na gry survivalowe jest w ostatnim czasie nie do przeoczenia. Epic Games Store, wykorzystując ten trend, przygotował dla swoich klientów prezent w postaci kosmicznej gry o przetrwaniu. Użytkownicy platformy otrzymają za darmo Breathedge, która pozwoli zawalczyć o przetrwanie w przestrzeni kosmicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Breathedge za darmo w Epic Games Store

Historia, którą przeżyjemy w Breathedge, jest nietypowa. Bohater, w którego się wcielamy, wybrał się w kosmos w celu urządzenia pogrzebu swojego dziadka, lecz jego kosmiczny karawan rozbił się, co wpakowało go w kłopoty. Jakby konieczność przetrwania w kosmosie była zbyt małym problemem, główny bohater gry natknął się na kosmiczny spisek.

W Breathedge, jak to w grach survivalowych, poza samą realizacją zadań, musimy zadbać o szereg potrzeb, szukając zasobów i tworząc z nich przydatne przedmioty. Twórcy gry, RedRuins Softworks, twierdzą, że przegrać można na wiele sposobów - przez: "uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko".

Poker Club za darmo w Epic Games Store

Druga z dostępnych w Epic Games Store gier to tytuł o wiele mniej abstrakcyjny i mniej zaskakujący. Poker Club, to symulator gry w pokera. Nie ma tu zaskakujących mechanik, po prostu gramy w karty w trójwymiarowym środowisku. Do dyspozycji mamy kilka różnych trybów gry, możemy dołączać do klubów pokerowych, grać w trybie jedno i wieloosobowym, a także rozgrywać turnieje online.

Gracz może stworzyć swoją własną postać według własnego upodobania, wybierając jej wygląd czy ubiór. Kto chce pograć w pokera na komputerze, z pewnością doceni pracę studia Ripstone. Poker Club może pochwalić się dobrą oprawą graficzną, która wspiera śledzenie promieni.

Darmowe gry w Epic Games Store w tym tygodniu

Promocja na darmowe tytuły w Epic Games Store rozpoczyna się w czwartek 27 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. Potrwa ona przez tydzień, więc nie trzeba spieszyć się ze skorzystaniem z oferty. Warto pamiętać, że do tego czasu możliwe jest odebranie gier z aktualnej promocji, czyli Never Alone (Kisima Ingitchuna)Beyond Blue.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)