Darmowe gry w Epic Games Store. Walka o byt i karty na stół

Darmowe gry w Epic Games Store. Walka o byt i karty na stół

Epic Games Store i darmowe gry
Epic Games Store i darmowe gry
Źródło zdjęć: © Epic Games
24.04.2023 07:13, aktualizacja: 24.04.2023 10:11

Epic Games Store przygotowało kolejne darmowe gry. Tym razem użytkownicy platformy otrzymają bezpłatnie dostęp do dwóch tytułów z całkowicie innej bajki. Jeden zabierze nas w kosmos, w drugim będziemy grać w karty.

Znamy już kolejne darmowe gry w Epic Games Store. W tym tygodniu użytkownicy platformy otrzymają za darmo dwa tytuły. Nie są to produkcje bardzo popularne, ale z pewnością warto poświęcić im chwilę. Szczególnie że można pobrać je bez ponoszenia opłat.

Moda na gry survivalowe jest w ostatnim czasie nie do przeoczenia. Epic Games Store, wykorzystując ten trend, przygotował dla swoich klientów prezent w postaci kosmicznej gry o przetrwaniu. Użytkownicy platformy otrzymają za darmo Breathedge, która pozwoli zawalczyć o przetrwanie w przestrzeni kosmicznej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czy warto kupić smartfon Vivo X90 Pro?

Breathedge za darmo w Epic Games Store

Historia, którą przeżyjemy w Breathedge, jest nietypowa. Bohater, w którego się wcielamy, wybrał się w kosmos w celu urządzenia pogrzebu swojego dziadka, lecz jego kosmiczny karawan rozbił się, co wpakowało go w kłopoty. Jakby konieczność przetrwania w kosmosie była zbyt małym problemem, główny bohater gry natknął się na kosmiczny spisek.

W Breathedge, jak to w grach survivalowych, poza samą realizacją zadań, musimy zadbać o szereg potrzeb, szukając zasobów i tworząc z nich przydatne przedmioty. Twórcy gry, RedRuins Softworks, twierdzą, że przegrać można na wiele sposobów - przez: "uduszenie, zamrożenie, spalenie, porażenie prądem, depresję, uderzenie tępym przedmiotem i nie tylko".

Poker Club za darmo w Epic Games Store

Druga z dostępnych w Epic Games Store gier to tytuł o wiele mniej abstrakcyjny i mniej zaskakujący. Poker Club, to symulator gry w pokera. Nie ma tu zaskakujących mechanik, po prostu gramy w karty w trójwymiarowym środowisku. Do dyspozycji mamy kilka różnych trybów gry, możemy dołączać do klubów pokerowych, grać w trybie jedno i wieloosobowym, a także rozgrywać turnieje online.

Gracz może stworzyć swoją własną postać według własnego upodobania, wybierając jej wygląd czy ubiór. Kto chce pograć w pokera na komputerze, z pewnością doceni pracę studia Ripstone. Poker Club może pochwalić się dobrą oprawą graficzną, która wspiera śledzenie promieni.

Darmowe gry w Epic Games Store w tym tygodniu

Promocja na darmowe tytuły w Epic Games Store rozpoczyna się w czwartek 27 kwietnia 2023 r. o godzinie 17:00 czasu polskiego. Potrwa ona przez tydzień, więc nie trzeba spieszyć się ze skorzystaniem z oferty. Warto pamiętać, że do tego czasu możliwe jest odebranie gier z aktualnej promocji, czyli Never Alone (Kisima Ingitchuna)Beyond Blue.

Więcej takich newsów znajdziesz na naszej stronie w kategorii Darmowe Gry

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)