20 października będziemy mogli przedpremierowo zagrać w EyePeta, Invizimals i nowego Ratcheta!

20 października będziemy mogli przedpremierowo zagrać w EyePeta, Invizimals i nowego Ratcheta!
marcindmjqtx

15.10.2009 10:51, aktual.: 15.01.2016 13:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

SCE Polska znów organizuje fajną akcję. Tym razem będziemy mieć możliwość wcześniejszego zagrania w trzy tytuły przeznaczone dla młodszych odbiorców - EyePet (niecne zabawy Macia możecie obejrzeć tutaj), Invizimals (nasze wrażenia tutaj) i Ratchet & Clank: A Crack in Time . Zainteresowani? Zapraszamy do rozwinięcia, gdzie znajduje się pełna treść informacji prasowej.

PS Fajnie mieć swój oddział SCE, prawda?

Dziecięcy świat PlayStation zaprasza! Sony Computer Entertainment Polska zaprasza na niezwykłe spotkanie z bohaterami wyjątkowych gier dla dzieci: EyePet, Invizimals oraz Ratchet&Clank; A crack in time, we wtorek 20 października w Fikolandzie, w Galerii Mokotów. ________________________________________________________________________

Warszawa 15 października 2009 - Wszystkie dzieci i dorosłych zapraszamy we wtorek 20 października na spotkanie w dziecięcym świecie PlayStation. W Fikolandzie, na II piętrze Galerii Mokotów od godziny 14:00 do 21.00 będzie można przetestować najnowsze gry ze świata PlayStation, jeszcze przed ich premierą.

Będzie to wyjątkowa okazja do poznania psotnego i cudownego EyePeta, polowania na tajemnicze stworzenia - invizimale oraz do wyruszenia w tajemniczą podróż w czasie z Ratchetem & Clankiem.

Czeka nas mnóstwo dobrej zabawy serdecznie zapraszamy!

*** EyePet to najnowsza gra na PS3 przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Powiedz „ Cześć” najnowszemu członkowi Twojej rodziny. EyePet jest rozrywką rodzinną w najbardziej pomysłowym i inspirującym wydaniu. EyePet jest nieskończenie kreatywny i daje tony radości! Planowany termin premiery: 28.10.2009 r.

Invizimals to gra na PSP przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia. Invizimale, to tajemnicze stwory, które namierzysz dzięki kamerce PSP. Rozstaw magiczne pułapki ?i postaraj się schwytać ich jak najwięcej! Twoi nowi przyjaciele mogą brać udział w ekscytujących bitwach i wykorzystywać magię i specjalne umiejętności, aby pokonać przeciwników. Dokonuj zadziwiających odkryć w pojedynkę lub ciesz się grą w gronie znajomych. Planowany termin premiery: 11.11.2009r.

Ratchet & Clank; A crack In time platformowa gra akcji na PS3, przeznaczona dla dzieci od 7 roku życia. Międzygwiezdna przygoda na PS3 to kontynuacja losów dwóch przyjaciół Ratcheta i Clanka. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć ponownie ze starym wrogiem Dr Nefariousem, który posiadł władzę nad czasem - najpotężniejszą bronią wszechświata. Planowany termin premiery: 11.11.2009r.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także