Życie doprawdy musi być dobre, skoro Swery już tworzy nową grę

Życie doprawdy musi być dobre, skoro Swery już tworzy nową grę

Życie doprawdy musi być dobre, skoro Swery już tworzy nową grę
Adam Piechota
19.02.2018 08:31

Nie, nie żegnamy jeszcze The Good Life. Ale witamy The Missing.

Hidetaka Suehiro, czyli Swery65, dopiero co musiał stawić czoła crowdfundingowej porażce związanej z The Good Life. Gra o codziennym życiu skupionym na zbieraniu pieniędzy w dziwnym miasteczku, gdzie mieszkańcy co noc przemieniają się w zwierzęta (tja), próbowała przekonać do siebie graczy najpierw na Figu, a pod koniec marca spróbuje raz jeszcze, na Kickstarterze. Takie nazwiska zawsze mają problem we "współczesnym" świecie growym, zwłaszcza gdy usiłują stanąć "na swoim". A przecież zupełnie swoim dla Hidetaki jest studio White Owls.

Obraz

Więc nie - nie musicie kojarzyć. Ale jeżeli ktoś lubi tę dziwniejszą stronę Japonii, powininien. Zanim się przekonamy, czy The Good Life ujrzy światło dzienne, jego studio ma okazję pochwalić się czymś zdecydowanie bardziej pozytywnym - tworzą, tym razem na 100%, inną grę. The Missing, bo taki jej tytuł, powstaje we współpracy z Arc System Works, czyli ekipą odpowiedzialną za mordoklepkowe BlazBlue oraz niedawny hit Bandai Namco - Dragon Ball FighterZ. Materiał wideo, w którym charyzmatyczny reżyser tłumaczy, jak bardzo cieszy się na ten projekt, kreuje z Arc System coś na wzór wydawcy.

New Game Announcement from SWERY - "THE MISSING"

Huhuhu. Mocne słowa. Ale trzymam kciuki, by tym razem rzeczywiście tak było. Na razie o The Missing wiemy tyle - planowane jest jeszcze na ten rok. I trzymamy kciuki, by Suehiro urzeczywistnił swoją wizję.

Adam Piechota

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)