Zwolnienia u autorów Drivera

Zwolnienia u autorów Drivera

marcindmjqtx
30.11.2010 12:09, aktualizacja: 06.01.2016 15:11

19 osób straciło pracę w Ubisoft Reflections - studiu, które tworzy obecnie Driver: San Francisco. To ponoć część globalnej restrukturyzacji, a sama gra nie jest zagrożona. Pomóc w produkcji ma Ubisoft Montreal.

Źródła serwisu Develop informują, że problemy z tworzeniem nowego Drivera mogły przyspieszyć ruchy kadrowe. Ponoć sytuacja jest niewesoła. Projekt natrafił na opóźnienia i z ich powodów Ubisoft musiał zmienić plany odnośnie naszego studia. Nie wiem, co to dokładnie oznacza[...]Wszyscy udają, że nic się nie stało. Nikt nie mówi o ludziach, którzy zniknęli. Nie mieliśmy na ten temat żadnych spotkań.

Rzeczniczka wydawcy zapewnia, że po ukończeniu prac nad Driverem studio nie zostanie rozwiązane, a właśnie tego spodziewają się pracownicy.

Póki co wiemy, że premiera została przeniesiona na okres od marca 2011 do kwietnia 2012 roku. Nasze pierwsze wrażenia z kontaktu z grą nie były zbyt optymistyczne. Pozostaje więc liczyć, że dodatkowy czas i pomoc z Montrealu faktycznie dadzą jakieś rezultaty.

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)