Zwiastuny Mega Man Universe dla każdego

Zwiastuny Mega Man Universe dla każdego
03.09.2010 10:03
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Wcześniejsze, "ekskluzywne" prawo do publikacji zwiastunu przez jakiś serwis to już przeszłość. Capcom wypuszczając reklamówki prezentujące rozgrywkę w Mega Man Universe poszedł krok naprzód i dla każdego z trzech popularnych serwisów przygotował inną wersję filmiku.

Każdy ze zwiastunów zaczyna się podobnie, od przesłania twórcy gry, Keiji Inafune, życzącego dobrej zabawy. A potem pokazywane są różne fragmenty rozgrywki z których wynika jedno: Mega Man od strony graficznej po raz kolejny został wypolerowany, porzucił swoje staromodne szaty, nadal pozostając jednak platformówką.

Dla wygody wszechświata, Dobra Dusza W Internecie połączyła trzy zwiastuny w jeden, znaki wodne serwisów zostały, więc widać, który fragment pochodzi z którego:

Mega Man Universe Full Trailer All 3 New Characters

Zwiastun nie odpowiada jednakże na podstawowe pytanie: o co właściwie chodzi z występem Ryu ze Street Fightera? Czyżby Capcom przygotowywał wysokobudżetową odpowiedź na Super Mario Crossover?

Gdzieś w tle pozostają jeszcze plotki dotyczące skojarzeń nazwy "Universe" z "MMO", ale po tym fragmencie rozgrywki jakoś nie wiem, gdzie MMO miałoby się tam wcisnąć.

Konrad Hildebrand

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)