Zwiastun Zombie Army Trilogy przypomina o dzisiejszej premierze

Zwiastun Zombie Army Trilogy przypomina o dzisiejszej premierze06.03.2015 13:24
Zwiastun Zombie Army Trilogy przypomina o dzisiejszej premierze
marcindmjqtx

Na każdej platformie wersje cyfrowe można w najbliższym czasie kupić taniej.

Na konsolach Zombie Army Trilogy to zupełna nowość, bo dwie części spin-offa Sniper Elite V2 ominęły Xboksa 360 oraz PS3. Dopiero na nowej generacji platform możemy zaprosić trójkę znajomych do zabawy z nieumarłymi.

Zbyt mocne porównania do Sniper Elite nie mają sensu, bo choć karabin wciąż pozwala strącać makówki z imponujących odległości, a kamera funduje efektowne spojrzenie na tor lotu pocisku przez ciało, to rozgrywka ma zupełnie inne, dużo szybsze, tempo. I może być naprawdę ciekawą propozycją dla kilku osób. Tyle wiem przynajmniej po chwili, którą spędziłem z grą. Recenzji spodziewajcie się w przyszłym tygodniu.

Zombie Army Trilogy - zwiastun premierowy Grę znajdziecie w sklepach od dziś. Także w tych cyfrowych. Na PS4 posiadacze abonamentu Plus płacą 167,20 zł (normalna cena 209 zł). Na Xboksie One standardowa cena to 199 zł. Posiadacze abonamentu Gold mogą liczyć na 20-procentowy upust, ale póki co chyba jeszcze nie "wskoczył". Gra powinna kosztować ok. 160 zł. Obniżki cen wersji cyfrowych dla płacących abonamenty skończą się 12 marca. 20% promocji sprowadza ceny mniej więcej do pułapu wersji pudełkowych.

Na Steamie dwie odsłony Nazie Zombie Army były już dostępne. Jeśli kupiliście jedną, to za trylogię zapłacicie 30% mniej. Jeśli dwie, to obniżka sięgnie 60%. Bez tych zniżek Zombie Army Trilogy na PC kosztuje 41,99 Euro (ok. 173 zł).

Maciej Kowalik

326982426243389482
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)