Zwiastun Monster Hunter 4 Ultimate (4G) dostarcza dokładnie tego, co chcecie zobaczyć

Zwiastun Monster Hunter 4 Ultimate (4G) dostarcza dokładnie tego, co chcecie zobaczyć

Zwiastun Monster Hunter 4 Ultimate (4G) dostarcza dokładnie tego, co chcecie zobaczyć
marcindmjqtx
22.04.2014 08:43, aktualizacja: 05.01.2016 15:39

Wielkich bestii. Oraz śmiałków próbujących je pokonać

Powiem tyle: można mieć różne podejście do gier z serii Monster Hunter, kochać je, nienawidzić albo być wobec nich zupełnie obojętnym. Jednak chyba nikt nie może im odmówić efektowności i rozmachu. Stado wielkich potworów zgromadzone w tym zwiastunie robi olbrzymie wrażenie.

Mniejsze niestety robi oprawa gry - by nie powiedzieć, że nie robi żadnego. Wiem oczywiście, że to gra przeznaczona na Nintendo 3DS i na małym ekranie konsoli przenośnej niedostatki graficzne nie będą widoczne. Jednak powraca moje marzenie o Monster Hunterze w wyższej rozdzielczości na domową konsolę, bym mógł zapolować na potwory na dużym ekranie. Miałem okazję chwilę pobawić się Monster Hunter 3 Ultimate na Wii U  i to już prawie było to. Szkoda, że był tylko nowszą wersją gry z Wii, bo pewnie mógłby wyglądać jeszcze lepiej.

Nowy Monster Hunter tym razem z numerkiem 4G trafi najpierw do Japonii pod koniec tego roku, a do USA i Europy na początku 2015 jako Monster Hunter 4 Ultimate. Ukaże się wyłącznie na Nintendo 3DS.

Paweł Kamiński

[dzięki, bydlak88]

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)