Zwiastun i szczegóły fabularnego DLC do Dragon Age: Inkwizycja

Zwiastun i szczegóły fabularnego DLC do Dragon Age: Inkwizycja

Zwiastun i szczegóły fabularnego DLC do Dragon Age: Inkwizycja
marcindmjqtx
24.03.2015 18:17, aktualizacja: 05.01.2016 15:11

Jesteście gotowi poznać los ostatniego Inkwizytora i smoka, na którego polował?

Poznaliśmy już szczegóły niespodziewanego dodatku fabularnego do Dragon Age: Inkwizycja. Jak prezentuje się fabuła Szczęk Hakkona?

Poznaj losy ostatniego Inkwizytora i potężnego smoka, na którego polował. Zapuść się w dziką gęstwinę pełną Awarów, ceniących sobie niezależność łowców zamieszkujących południowe, górzyste tereny Thedas. Odkryj ich kulturę, aby dowiedzieć się, jaki los spotkał ostatniego Inkwizytora i smoka, którego ścigał. Odszukaj starodawną tevinterską fortecę skrywającą niebezpieczny sekret. Podczas tej nowej przygody stawisz czoła potężnym przeciwnikom, zdobędziesz legendarne pancerze oraz uzbrojenie i zmierzysz się ze starożytnym bogiem, którego celem jest zniszczenie świata. Część z niszczeniem świata brzmi trochę niepotrzebnie, ale czymże byłby Dragon Age bez tego typu niebezpieczeństw czających się na każdym kroku? W Szczękach Hakkona dostaniemy zupełnie nowy rozległy teren do zwiedzenia. Pojawił się także zwiastun, który powinien skutecznie nakręcić Was do rozpoczęcia nowej przygody:

Tak jak było mówione Szczęki Hakkona są już dostępne, ale póki co tylko na PC-cie i Xboksie One. Wersja na PlayStation 4, Xboksa 360 i PlayStation 3 "wkrótce".

[źródło: oficjalna strona]

Patryk Fijałkowski

327145142841010455
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)