Zwiastun Dead Island wyróżniony w Cannes

Strona głównaZwiastun Dead Island wyróżniony w Cannes
28.06.2011 16:40
Zwiastun Dead Island wyróżniony w Cannes
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy w Cannes, animacja autorstwa szkockiego studia Axis Animation zgarnęła statuetkę Złotego Lwa.

bEJGwOwR

Pamiętacie fenomenalny zwiastun gry wrocławskiego studia Techland, który swego czasu zachwycił cały świat? Jeśli nie, to z chęcią go przypomnimy:

Z samą rozgrywką nie ma on wiele wspólnego, ale za pomysł i wykonanie na pewno należą się brawa. A nawet nagrody przyznawane przez międzynarodowe jury. Filmik został bowiem wyróżniony Złotym Lwem na zakończonym kilka dni temu Festiwalu Reklamy w Cannes.

Mimo, że nie jest to polska robota i tak miło, że specjaliści docenili reklamówkę rodzimej gry. Szkoci mają w dorobku jeszcze kilka innych, równie świetnych filmików.

bEJGwOwT

Nagroda na pewno pomoże bardziej rozreklamować Dead Island, które jeszcze w bieżącym roku ukaże się na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Ta gra akcji pozwoli nam wybrać się na egzotyczną wyspę Banoi, która niegdyś była rajem dla turystów, ale plaga zombie zmieniła ją w piekło, które będzie musiała pokonać czwórka bohaterów. Nasze pierwsze wrażenia z zabawy znajdziecie tutaj. Warto mieć ten tytuł na oku.

Maciej Kowalik

327075030201030698
Udostępnij:
bEJGwOxP