Zrób sobie wieśniaka w Fable 3

Zrób sobie wieśniaka w Fable 3
03.08.2010 08:39
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Ah, Fable, magiczny świat wypełniony setkami mieszkańców, którzy niczym nie różnią się od siebie. Wychodząc na przeciw tej kwestii Lionhead przygotowało specjalny edytor, dzięki któremu każdy kto wcześniej zamówił grę, będzie mógł wprowadzić do Fable 3 stworzoną przez siebie postać.

Co prawda na razie przenieść postać będą mogli jedynie Ci, którzy grę wcześniej zamówili, ale edytorem mogą pobawić się wszyscy. Wieśniakowi wybiera się oczywiście odpowiednie ubranka, standard, ale także miejsce urodzenia, akcent, a także rozwiązać krótki test kształtujący jego osobowość. Taką mam przynajmniej nadzieje.

Już po tych kilku pytaniach widać, że Fable 3 podchodzi bardzo swobodnie do kwestii obyczajowych. I świetnie.

Stworzona przez gracza postać, o ile będzie w stanie przenieść ją do Albionu, zaoferuje graczowi dodatkowe zadanie i złoto. Miło z jej strony, jednakże liczę na to, że prędzej czy później każdy kto kupi Fable 3 będzie mógł umieścić w niej stworzoną przez siebie postać.

Z innych niusów dotyczących gry: wersja na pecety została opóźniona i przesunięta na nie-wiadomo-kiedy. Co brzmi nieco groźnie.

[via IGN]

Konrad Hildebrand

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)