Zremasterowany System Shock na pewno powstanie! Gracze zebrali całą potrzebną sumę

Zremasterowany System Shock na pewno powstanie! Gracze zebrali całą potrzebną sumę

Zremasterowany System Shock na pewno powstanie! Gracze zebrali całą potrzebną sumę
Oskar Śniegowski
10.07.2016 12:49

Główny cel kickstarterowej kampanii został osiągnięty. 900 000$ gwarantuje powstanie gry.

Kultowy System Shock doczeka się remastera. I choć po prawdzie już o tym pisaliśmy, to dzisiaj mówimy o fakcie, a nie zapowiedziach. Kickstarterowa kampania gry zebrała bowiem 900 000$, które były progiem potrzebnym do ufundowania produkcji.

14 813 osób zebrało wspólnymi siłami ponad 926 476$ (suma na godzinę 12:01), a do końca zbiórki pozostało jeszcze 18 dni. Próg miliona dolarów zostanie zatem na pewno złamany i powinno stać się to w ciągu kilku najbliższych dni. Nightdive Studios, głosem swojego CEO – Stephena Kicka, podziękowało fanom w emocjonalnym wpisie podsumowującym kampanię

I zrobił, jak sam powiedział. Zremasterowany Turok, odnowiony System Shock 2 i długo mógłbym jeszcze wymieniać, bo na przestrzeni tych kilku lat uzbierała się ogromna lista tytułów uratowanych od zapomnienia.

O postępach prac możecie przekonać się sami, regularnie odwiedzając stronę kampanii na Kickstarterze. Z kolei samą grę możecie sprawdzić pobierając jej demo, dostępne na Steamie, GOGu i w HumbleStore.  Jak prezentuje się w ruchu? Sprawdźcie u nas! Full HD, 60 klatek i przyjemny dla ucha głos Rafała to najlepsza rekomendacja, jaką może dostać materiał video.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)