Żółwie Ninja w Injustice 2, a Noctis w... Tekkenie

Żółwie Ninja w Injustice 2, a Noctis w... Tekkenie
Maciej Kowalik

13.11.2017 15:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W którym wciąż nie ma Leia.

Jego szczególnie mi żal, ale braki wojowników z poprzednich Tekkenów są w świetnej siódemce wciąż wyraźne. Jeśli popatrzymy sobie na poprzednią porcję niusów o bijatykach, w których lądowały postacie z zupełnie innych serii, widać o co w takich zderzeniach światów chodzi. Niekoniecznie o zadowolenie fanów marki. Crossovery robi się głównie ze względów marketingowych, co niedawno Katsuhiro Harada jasno powiedział w rozmowie z Gamasutrą.

TEKKEN 7 - Noctis Lucis Caelum Reveal Trailer | PS4, XB1, PC

Ale takie zdarzenie każdorazowo generuje dodatkową dawkę ekspozycji w mediach. Świeżutki jeszcze temat Noctisa w Tekkenie podłapią zarówno strony piszące o każdej z tych serii, jak i dedykowane dwóm, jakże odległym gatunkom.

Jednak Noctis Lucis Caelum w Tekkenie 7 to pieśń przyszłości. Najpierw musimy przetrwać zimę, bo dołączy on do starcia jesienią. Donatello, Raphael, Michelangelo i Leonardo zapewne trafią do Injustice 2 wcześniej. Choć Fighter Pack 3, w którym dołączą do nich Atom oraz Enchantress nie ma jeszcze daty premiery. Czyżby zwiastun sugerował, że żółwie będą walczyć jako jedna jednostka?

Injustice 2 – Fighter Pack 3 Revealed!

Cowabunga!

Maciej Kowalik

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)