Zobacz prace koncepcyjne do The Last of Us - polskiego autorstwa

Czy wiedzieliście, że nasi rodacy pracują przy The Last of Us?

Zobacz prace koncepcyjne do The Last of Us - polskiego autorstwa
marcindmjqtx

14.12.2011 | aktual.: 06.01.2016 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po ponad 1,5 roku pracy w Naughty Dog, mogę wreszcie z dumą zaprezentować projekt, nad którym pracowałem przez ten cały czas. The last of Us. Dołączył do tego dwie prace, spośród wielu rysunków koncepcyjnych, które powstały do gry - dzięki temu możemy rzucić okiem na świat gry. Przyznam, że ten element wyjątkowo mnie interesuje. Większe wersje prac znajdziecie na blogu artysty.

Maciej Kuciara współpracował wcześniej m.in. z People Can Fly, a w swoim portfolio ma prace koncepcyjne do choćby Crysis 2, Codename: Kingdoms, Crysis 1.

Współpracuje także ze studiem Platige Image przy filmie animowanym "Hardkor 44".

A jak dodaje jinroh - nie jest to jedyny Polak w Naughty Dog. Przy The Last of Us pracuje też Marek Okoń, znany w sieci jako OmeN2501. Taką pracą pochwalił się na forum max3d (tam też  znajdziecie większą wersję):

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
wiadomościps3sony
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.