Znamy nową rasę, rajd i dwa zawody w Heavensward - nadchodzącym dodatku do Final Fantasy XIV

Znamy nową rasę, rajd i dwa zawody w Heavensward - nadchodzącym dodatku do Final Fantasy XIV
marcindmjqtx

22.12.2014 14:35, aktual.: 05.01.2016 15:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pogramy jaszczuropodobnymi, zainteresujemy się układem gwiazd lub maszynami i zwiedzimy opuszczoną fortecę.

Wiadomo już, że szóstą grywalną rasą w Final Fantasy XIV będą Au Ra - istoty pochodzące z kontynentu Othard zaopatrzone w łuski, długie ogony i rogi. Okazuje się też, że znana wielu graczom Yugiri najprawdopodobniej zdejmie maskę po wprowadzeniu dodatku i okaże się przedstawicielką Au Ra.

Poza nową rasą poznaliśmy też dwa zawody, którymi zajmą się gracze z dowolną klasą postaci. Jednym jest Astrolog korzystający z mocy gwiazd i wróżbiarskich kart, by wspierać sojuszników buffami oraz leczeniem; drugim Maszynista - strzelec wspomagający grupę fizycznymi obrażeniami z dystansu i rozstawianymi na polu walki wieżyczkami.

Odkryto też endgame'owy rajd dodatku - Alexander. Będzie to opuszczona, mechaniczna forteca, w której gobliny przyzwały niebezpieczną pierwotną istotę. Rajd zaoferuje dwa poziomy trudności - Normal i Hard.

Co więcej, zapowiedziano, że kompozytor ścieżek dźwiękowych do serii Final Fantasy, Nobuo Uematsu, stworzy nowy główny motyw do gry. Doczekamy się też edycji kolekcjonerskiej z figurką ważnego dla fabuły smoka, art bookiem i gromadą wirtualnych dodatków (m.in gryfem do latania).

Heavensward powinno pojawić się na wiosnę przyszłego roku.

[źródło: IGN]

Patryk Fijałkowski

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)