Znamy datę premiery Uncharted 4. Nową datę premiery

Znamy datę premiery Uncharted 4. Nową datę premiery

Znamy datę premiery Uncharted 4. Nową datę premiery
Paweł Olszewski
23.12.2015 17:38, aktualizacja: 18.01.2016 14:41

Spokojnie, to tylko niewielka obsuwa.

Marcowa data premiery jest już nieaktualna. W Uncharted 4: Kres Złodzieja zagramy 27 kwietnia 2016 roku. Niecałe 6 tygodni poślizgu to w sumie niewiele, wszak na grę czekamy już od kilkunastu miesięcy. Ciekawe, czy ta ostatnia (oby!) korekta daty premiery sprawi, że gra od początku będzie trzymała poziom, a nie dopiero po kilku kolejnych tygodniach i patchach. Neil Druckmann i Bruce Straley z Naughty Dog w dzisiejszym oświadczeniu mówią, że chodzi właśnie o ostatnie szlify przed wysłaniem gry do tłoczni.

Potwierdzeniem tych "ostatnich szlifów" mogą być wrażenia Patryka z multiplayera Uncharted 4. Jego zdaniem "w betę gra się na tyle znajomo, by czuć, że to po prostu kolejny Uncharted. Jednocześnie nowinek jest wystarczająco, by nie mieć wątpliwości, że to ten z czwórką na końcu".

Brzmi nieźle, ale ja i tak bardziej czekam na single'a. O ile pierwszemu Uncharted bliżej było to serii Crash Bandicoot, tak wszystko wskazuje na to, że "Czwórka" bardziej czerpie z The Last of Us. Obok zwariowanych scen już dawno przebijających wyczyny Indiany Jonesa pojawią się też poważniejsze wątki, a nawet dialogi z wyborem konkretnej kwestii. Może być ciekawiej niż w najnowszym Tomb Raiderze, który po udanym restarcie znów zaczyna się troszkę gubić.

[Źródło: play-mag.co.uk]

Paweł Olszewski

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)