Znak towarowy The Last Guardian właśnie wygasł. Zdarzało się to mu również wcześniej, więc nie ma co panikować

Sony regularnie dementuje plotki o skasowaniu produkcji. Czas na kolejny odcinek tej telenoweli.

Znak towarowy The Last Guardian właśnie wygasł. Zdarzało się to mu również wcześniej, więc nie ma co panikować
marcindmjqtx

Wygaśnięcie znaku towarowego póki co nie oznacza nic konkretnego. Taki sam los spotkał go w 2012 roku. Znak wygasł 6 sierpnia, a trzy dni później Sony znów mogło nim dysponować. To właśnie rejestracja przeprowadzona 9 sierpnia 2012 roku straciła dziś moc. Powód porzucenia w obu sytuacjach jest pewnie ten sam - lata mijają, a gry, która mogłaby nosić ten tytuł jak nie było, tak nie ma. Są tylko niezbyt konkretne zapewnienia, że The Last Guardian wciąż jest w produkcji.

Znak towarowy

Takowych nie brakuje również dzisiaj. Pierwszy plotki o porzuceniu prac zdementował oddział SCEE z Francji. Póki co zalecam więc umiar w wieszczeniu ostatecznej śmierci The Last Guardian. Inna sprawa, że powodów do optymizmu też nie widać.

Dzieło Team Ico wciąż jest w tym nieprzyjemnym zawieszeniu pomiędzy cyfrowym życiem i śmiercią. Przynajmniej z naszej perspektywy. Ale osobiście coraz mniejszą wagę przykładam do zapewnień szefów Sony, że kiedyś będziemy mogli zagrać. Lepiej nie robić sobie nadziei.

[źródło: neoGAF, Gameblog.fr]

Maciej Kowalik

Obraz
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.