Zmiany i nowości w nowym uaktualnieniu do Ghost Recon: Wildlands

Zmiany i nowości w nowym uaktualnieniu do Ghost Recon: Wildlands

Zmiany i nowości w nowym uaktualnieniu do Ghost Recon: Wildlands
20.07.2018 17:54

Patch wprowadzi szereg usprawnień do gry Ubisoftu.

Już w najbliższy wtorek, 24 lipca, graczom Ghost Recon: Wildlands (najpierw tym z karnetem) udostępnione zostanie drugie z planowanych czterech dużych uaktualnień do gry. Special Operations 2, bo tak nazwana została paczka, to przede wszystkim nowe sposoby na rozgrywkę, a także nieco zmian.

Największą nowością Special Operations 2 będzie Ghost Mode. Będzie to tryb z permanentną śmiercią, z którego będzie można skorzystać na dowolnym poziomie trudności. Rozpoczynając w nim rozgrywkę otrzymamy nową postać, która żyć będzie tak długo, aż... Hmm, aż nie umrze.

Obraz

Ghost Mode to także na stałe włączona możliwość ranienia sprzymierzeńców oraz realistyczne przeładowywanie broni (w momencie przeładowania tracić będziemy wszystkie naboje, pozostałe w magazynku). Za rozgrywkę w Ghost Mode gracze otrzymywać mają dodatkowe nagrody. Tryb dostępny będzie dla grających samodzielnie i w kooperacji.

Skoro już o samodzielnym graniu mowa, Ubisoft zapowiedział również w końcu wprowadzenie w grze oczekiwanego "prawdziwego Solo". Wraz z najnowszym uaktualnieniem gracze dostaną więc możliwość całkowitego wyłączenia sterowanych przez sztuczną inteligencję sprzymierzeńców.

Obraz

Poza nowościami nieco przebudowane zostaną również niektóre istniejące elementy gry. Zmodyfikowanie zostanie działanie systemu prestiżu, a punkty prestiżu będzie można teraz otrzymywać również w kampanii. W trybie Ghost War powróci ekran zwycięstwa, trafią też do niego dwie nowe mapy i tryb obserwatora.

Patch dostępny będzie za darmo dla wszystkich posiadaczy gry. Ci, którzy kupili karnet na dodatki, dostaną go 24 lipca. Wszyscy pozostali tydzień później - 31 lipca.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)