Zmiana warty w pracach nad Killer Instinct

Zmiana warty w pracach nad Killer Instinct
marcindmjqtx

28.03.2014 12:51, aktual.: 05.01.2016 15:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Studio Double Helix kończy pracę nad tym tytułem. Pałeczkę przejmą autorzy Divekick - być może najciekawszej bijatyki zeszłego roku, o której nie słyszeliście.

O tym, że Microsoft będzie musiał poszukać nowych deweloperów, którzy zadbają o rozwój Killer Instinct było wiadomo już od lutego. Studio Double Helix zostało wtedy kupione przez Amazon, który planuje wejść na rynek gier wideo. Teraz wiemy, że wybór padł na Iron Galaxy, ludzi, którzy stworzyli bijatykę, w której dysponujemy tylko dwoma przyciskami. Jeden odpowiada za skok, drugi za kopnięcie. Możecie pukać się w głowę, ale zabawa jest przednia.

Po przejęciu sterów nad Killer Instinct Iron Galaxy pewnie nie zmieni tej gry na wzór Divekick, ale szef studia zapewnia, że szykuje dla graczy coś ciekawego. No i Iron Galaxy to nie tylko jajcarski Divekick. To właśnie to studio przygotowało Street Fighter III: Online Edition. Fani Killer Instinct nie mają się raczej o co martwić. Na 9 kwietnia zaplanowano dużą aktualizację gry, z którą w grze pojawi się także Fulgore.

[źródło: Polygon]

Maciej Kowalik

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)