Złoczyńcy kontra złoczyńcy kontra Batman i Robin. Na czym będzie polegać tryb wieloosobowy w Arkham Origins?

Strona głównaZłoczyńcy kontra złoczyńcy kontra Batman i Robin. Na czym będzie polegać tryb wieloosobowy w Arkham Origins?
31.07.2013 15:38
Złoczyńcy kontra złoczyńcy kontra Batman i Robin. Na czym będzie polegać tryb wieloosobowy w Arkham Origins?
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Spokojnie - za tryb wieloosobowy odpowiada osobne studio (Splash Damage, twórcy między innymi Enemy Territory i Brinka), więc dodanie go nie zaważy na jakości tego dla jednego gracza.

bEJhYQwl

W przeciwieństwie do wielu gier sieciowych, w których naprzeciwko siebie stoją dwie drużyny, w starciach w Arkham Origins strony konfliktu będą trzy. Dwie z nich stanowić będą trzyosobowe zespoły złoczyńców, których zadaniem będzie przejmowanie punktów kontrolnych, rywalizowanie ze sobą i uważanie na superbohaterów - Batmana i Robina, czyli kolejnych dwóch graczy. Ich zadaniem z kolei ma być powstrzymanie obu gangów przed przejmowaniem jakichkolwiek punktów.

O ile w przypadku złoczyńców rozgrywka przypominać ma dość typową strzelanko-nawalankę, o tyle gracze wcielający się w "tych dobrych" będą mogli się skradać, wykorzystywać gadżety czy tryb detektywistyczny znany z kampanii dla jednej osoby i po cichu eliminować przeciwników. Brzmi oryginalnie.

Ciekawe, co z tego wszystkiego wyjdzie. Premiera Batman: Arkham Origins zaplanowana jest na 25 października.

bEJhYQwn

[za dtoid]

Tomasz Kutera

326960082481338410
Udostępnij:
bEJhYQxj