Ziggs, wybuchowy kociak, zacznie rozkładać bomby w League of Legends

Ziggs, wybuchowy kociak, zacznie rozkładać bomby w League of Legends01.02.2012 13:23
Ziggs, wybuchowy kociak, zacznie rozkładać bomby w League of Legends
marcindmjqtx

Minęły dwa tygodnie, czas na nowego bohatera w League of Legends. I łatkę, która zmieni parę pomniejszych rzeczy.

Gwoli ścisłości: choć Ziggs powinien wylądować w LOL-u dzisiaj (zgodnie z rozkładem, mamy środę), to prawdopodobnie tak się nie stanie. Kiedy doczekamy się łatki? Na razie nie wiadomo, ale na pewno stanie się to jeszcze na początku lutego.

Kim jest nowy bohater? Z punktu widzenia rozgrywki to mag, patrząc jednak na niego bardziej kosmetycznie to szalony kot rzucający bombami i minami na prawo i lewo. Wyposażony jest w ładunek wybuchowy, które może mu pomóc w ucieczce i pole minowe, które nie tylko spowalnia przeciwników, ale także może ich mocno uszkodzić. Jego ostateczna umiejętność to wielgachna bomba o ogromnym zasięgu i zadawanych obrażeniach. Wygląda przepotężnie, ciekawe jak sprawdzi się na Summoner's Rift. Dokładny opis Ziggsa znajdziecie na oficjalnej stronie gry, poniżej zobaczycie też oficjalny filmik z nim w roli głównej.

Oprócz Ziggsa łatka wprowadzi do gry także trochę pomniejszych zmian. Poprawiono trochę błędów, trochę wzmocniono także niektórych bohaterów: Ashe, Jaxa i Viktora, osłabiono za to Sivir i Lee Sina. Pojawiły się także nowe przedmioty. Pełny opis zmian znajdziecie znów na oficjalnej stronie gry.

Łatka zapowiada się na najciekawszą od dawna. Prywatnie w redakcji nie możemy się doczekać, kiedy dostaniemy Ziggsa w swoje łapy. Trzeba przyznać, że od pewnego czasu Riot Games tworzy coraz ciekawszych - zarówno pod względem wyglądu jak i mechaniki - bohaterów.

Tomasz Kutera

327000920775223575
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)