Niespodzianki nie ma, po raz piąty za mikrofonami usiadł duet Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Jak możemy dowiedzieć się z informacji prasowej (w rozwinięciu wpisu) ten pierwszy wygrał nawet ranking Rzeczpospolitej na najbardziej znanych sprawozdawców piłkarskich. Trudno się jednak temu dziwić, skoro komentuje większość ważnych meczów pokazywanych w TVP. Co by nie pisać o przekręcaniu nazwiska, to trzeba przyznać, że Szpakowski potrafi zbudować atmosferę jak mało kto. No może jedynie Tomaszowi Zimochowi ustępuje pola, ale z nim nikt nie może się mierzyć. I to jest taki mój mały pomysł, na to, co zrobić, by za rok nie było monotonnie. Póki co sądzę, że komentarz w FIFA 10 nie będzie gorszy niż w ubiegłorocznej edycji, a tam był naprawdę niezły.

bELgxRUB

Blisko 100 godzin nagrań i 5000 nowych komentarzy - FIFA po raz piąty z głosami najpopularniejszych polskich komentatorów Dariusza Szpakowskiego i Włodzimierza Szaranowicza.

„To już piaty rok naszej przygody z FIFĄ. I my i EA jesteśmy bogatsi o te lata doświadczeń i co roku dajemy z siebie jak najwięcej, żeby fani FIFY mogli poczuć się jak podczas prawdziwej relacji telewizyjnej. Myślę, że w tym roku wszyscy grający będą mogli delektować się prawdziwie mistrzowską FIFĄ 10 z naszym skromnym udziałem”

- mówi Dariusz Szpakowski, który zajął pierwsze miejsce w niedawno przeprowadzonym sondażu Rzeczpospolitej na najbardziej znanych sprawozdawców piłkarskich. Wraz w Włodzimierzem Szaranowiczem, trzykrotnym laureatem Telekamer, komentatorem czternastu Igrzysk Olimpijskich, tworzą zgraną parę, wzbogacając grę o polskie akcenty i nadając rozgrywce jeszcze większy realizm.

bELgxRUD

Nagrania do polskiej wersji gry FIFA 10 trwały od kwietnia do maja tego roku. W sumie zajęły blisko 100 godzin i objęły prawie 5000 nowych atlibów dźwiękowych, które zostały dołączone do biblioteki nagrań i zaimplementowane do najnowszej edycji FIFA na platformach PLAYSTATION 3, Xbox 360 , PC i PlayStation 2.

FIFA 10 pojawi się na rynku już 2 października, a więcej informacji o grze znajduje się na: WWW.FIFA.EASPORTS.COM

326929281509251114
bELgxRVz