Zestawy LEGO Super Mario podbiją nasze serca jeszcze w tym roku

Zestawy LEGO Super Mario podbiją nasze serca jeszcze w tym roku

Zestawy LEGO Super Mario podbiją nasze serca jeszcze w tym roku
Bartosz Witoszka
13.03.2020 12:30

Jedyne, co ciśnie mi się na usta to “czemu tak późno?”

Oto kolejna niepodziana z dnia wczorajszego, którą ze względu na ograniczenia musieliśmy przełożyć na dzisiaj, ale myślę, że zwyczajnie szkoda by było przegapić taką uroczą informację. W końcu to Nintendo; i Mario; i LEGO. Na raz!

Japoński gigant praktycznie od zawsze kojarzone jest z tym, że ich grom towarzyszą urocze figurki i gadżety, które mają trafić do serc największych fanów. Że wyglądają jak zabawki dla dzieci? No i co z tego, skoro Nintendo nigdy się tego nie wypierało, a ich tytuły tworzone są z myślą o sprawianiu czystej, nieskrępowanej radości z samego tylko faktu obcowania z nimi.

Dlatego absolutnie nie powinniśmy być zdziwieni crossoverem LEGO z Super Mario, choć na razie nie znamy szczegółów tej współpracy. Mało prawdopodobne, żeby wszystkie klocki zaprezentowane na filmiku weszły w skład jednego zestawu, choć z drugiej strony może to i lepiej, bo cena i tak pewnie przyprawi co niektórych o białą gorączkę.

Na razie wiemy tylko, że pierwsze pudełka maja trafić do sprzedaży jeszcze w 2020 roku, ale ich pełna zawartość nie jest jeszcze znana. Pozostaje nam zatem czekać na więcej informacji, ale podejrzewam, że to nie jedyne co w temacie najpopularniejszych klocków na świecie przygotowało Wielkie N.

Bartek Witoszka

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)