Zdecydowanie musicie sprawdzić grę o dostawcy pizzy, który jeździ mechami

Zdecydowanie musicie sprawdzić grę o dostawcy pizzy, który jeździ mechami08.05.2018 17:05
Zdecydowanie musicie sprawdzić grę o dostawcy pizzy, który jeździ mechami
Joanna Pamięta - Borkowska

Ta gra odmieni Wasze życie.

Lubię, kiedy gry pochylają się nad losem zwykłego człowieka i starają się odpowiedzieć na jego potrzeby. A nie zawsze musi to być ratowanie świata (co on mu dał poza przymusem płacenia podatków i kiepsko działającą służbą zdrowia?), walka z przedstawicielami wrogich idei czy wyzwalanie niewolników. Czasami ważniejsze jest, by coś zjeść. I by pizza dotarła na czas.

Pizza Titan Ultra Action Trailer

Pizza Titan Ultra to platformowa gra akcji, w której za pomocą mecha rozwozimy pizzę. Nie zabraknie strzelaniny, warsztatu, w którym będziemy konstruować mechy, kompletowania drużyny i wielu dziwnych zadań, na walce z arcywrogiem, Cheezborgiem, skończywszy. Studio Breakfall po prostu nie mogło wybrać pomiędzy dwoma projektami - grą o dostawcy pizzy i walkami robotów. Postanowili zatem połączyć je w jedną kolorową całość.

325533972698642396

Tak szalony pomysł nie mógł powstać z zwykłym 3D. Breakfall zadbało o odpowiednią oprawę graficzną nawiązującą do stylistyki lat 90.

W grze są dwa rodzaje misji - albo możemy skupić się na dostarczeniu pizzy na czas, ale porwać się na specjalne zadanie VIP, które zawiera dodatkowe cele.

325533972698839004

Absurdalny humor i sporo akcji - czy to się sprawdzi? I, co najważniejsze, czy pizza nie wystygnie? Śmiałkowie mogą przekonać się sami, bo gra od niedawna dostępna jest na Steamie.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)