Zdaniem Le Monde, w Paryżu odbył się już pracowniczy pokaz Diablo 4

Strona głównaZdaniem Le Monde, w Paryżu odbył się już pracowniczy pokaz Diablo 4
24.06.2019 19:34
Zdaniem Le Monde, w Paryżu odbył się już pracowniczy pokaz Diablo 4
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski

To co, czekamy na Blizzcon?

bEChTGZh

Nie jest wielką tajemnicą, że Diablo 4 powstaje już od dawna. Jak podawał w zeszłym roku Jason Schreier, Blizzard długo błądził poszukując właściwej formuły dla serii i kombinując przykładowo z bardziej dynamiczną kamerą. Wygląda jednak na to, że koncepcja gry wreszcie się wyklarowała, a do chwili zapowiedzi jest już bliżej niż dalej. Według francuskiego Le Monde, Blizzard pokazuje już grę pracownikom firmy z Europy.

Nieoficjalny, wewnętrzny pokaz gry miał zdaniem dziennikarzy odbyć się jakiś czas temu w Paryżu. Według serwisu, prawdziwe są też ostatnie doniesienia dotyczące nowej gry Blizzarda osadzonej w uniwersum Overwatcha. Nie wiadomo jednak czy i tu chodziło o jakąś prezentację, czy może po prostu samo potwierdzenie tego, że taki projekt istnieje.

325365939602536412

W każdym razie, jak mówił niedawno Blizzard, żadna z tych gier nie zadebiutuje jeszcze przed 2020 rokiem. Jest natomiast duża szansa na to, że o grze usłyszymy oficjalnie już w listopadzie podczas Blizzconu. Wewnętrzne pokazy świadczyć mogą bowiem o tym, że wreszcie sam Blizzard wie, jak gra powinna finalnie wyglądać. Na pewno mają większą pewność tego, niż europejscy pracownicy odnośnie do swojego zatrudnienia. Przed premierą obu gier ma mieć jeszcze miejsce dążąca do poprawy zysków redukcja zatrudnienia w oddziałach na naszym kontynencie, która wynieść ma aż 30%.

bEChTGZj

Krzysztof Kempski

bEChTHaf