Zaskakująca zapowiedź 3DS, czyli dlaczego Nintendo nie lubi Ameryki

Zaskakująca zapowiedź 3DS, czyli dlaczego Nintendo nie lubi Ameryki
marcindmjqtx

01.04.2010 14:44, aktual.: 15.01.2016 15:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiedź 3DS była zaskoczeniem. Tym większym, że wyprzedziła o kilka dni amerykańską premierę DSi XL - kto teraz w Nowym Świecie kupi urządzenie, które wkrótce będzie mieć lepszego następcę?

Analitycy zgadzają się, że moment wybrano zły, ale spekulują, że być może Nintendo nie miało wyjścia i w obliczu zagrożenia wyciekami do japońskiej prasy postanowiło samo odsłonić karty. Korporacja rzeczywiście bardzo skupia się na japońskim rynku i zamiast ryzykować medialny szum u siebie, przeniosła straty za ocean. Szychy z Nintendo America odmówiły komentarzy na temat wpływu zapowiedzi 3DS na premierę DSi XL.

Amerykański rynek przenośnych konsol powinien być dla Nintendo ważny - jeszcze utrzymują dominację, ale agresywny pochód iPhone OS trwa. Jedynym dobrym efektem jednoczesnej zapowiedzi 3DS i premiery DSi XL mogłaby być obniżka cen poprzednich modeli, którą łatwo będzie wyjaśnić Nintendo wprowadzaniem nowych urządzeń, bez sugerowania że uginają się pod wpływem konkurencji.

I na koniec, żeby nie było śmiertelnie poważnie, prezentujemy materiał wideo, który agenci TinyCartridge zdobyli z narażeniem życia i zdrowia. Przed wami prezentacja Mario Kart, Tetrisa i Love Plus na 3DS! (zwróćcie uwagę na awangardowy kolor obudowy)

Cardboard Brown Nintendo 3DS

Tomasz Andruszkiewicz

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)