Żarty ze Skyrima się nie starzeją [GUILD WARS 2]

Żarty ze Skyrima się nie starzeją [GUILD WARS 2]
marcindmjqtx

30.04.2012 10:21, aktual.: 05.01.2016 16:49

Skyrim ? Skyrim... A, to ta gra z zeszłej jesieni . Ale jeden żart będzie nieśmiertelny . Tak, słusznie  się obawiacie  - to ten żart .

Na wypadek, gdybyście nie widzieli - żart ze strzałą w kolano trafił jako umiejętność dla łucznika w Guild Wars 2:

Okaleczający strzał - jedna strzała rozwiewa marzenia twojego przeciwnika o zostaniu poszukiwaczem przygód. A następne trzy ataki twojego zwierzaka wywołują krwawienie.

Jakiś czas temu internet zwariował na punkcie powiedzenia "I used to be an adventurer like you, then I took an arrow in the knee." ("Byłem poszukiwaczem przygód tak jak ty, potem dostałem strzałą w kolano.") rzucanego ot tak przez strażników miejskich w The Elder Scrolls V: Skyrim. Silnik gry odgrywał to zdanie chyba nieco za często, jakby co drugi strażnik spędził młodość uganiając się za smokami. Brzmiało to tak absurdalnie, że podbiło serca internautów i zaczęło pojawiać się wszędzie. Aż w końcu wszyscy zaczęli mieć dosyć czerstwego żartu.

W końcu szał na strzelanie w kolano nieco ostygł, więc teraz można się znów uśmiechnąć z nawiązania w Guild Wars 2.

Założę się, że autor tej odzywki nijak nie podejrzewał, że strzała w kolano stanie się kultowa, uwieczniona na obrazkach,  w filmikach, a nawet innych grach. Ciekawe, jak się teraz czuje?

Paweł Kamiński

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)