Zapraszamy na grę miejską inspirowaną Fioletem

Strona głównaZapraszamy na grę miejską inspirowaną Fioletem
10.05.2010 13:44
Zapraszamy na grę miejską inspirowaną Fioletem
marcindmjqtx
marcindmjqtx

W ramach promocji książki Magdaleny Kozak "Fiolet" 15 maja w Warszawie odbędzie się gra miejska. Początek o godzinie 15 na Warszawskich Targach Książki, na stanowisku Bellony.

Co to jest gra miejska? Czego można się spodziewać? Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie w informacji prasowej opublikowanej w rozwinięciu notki.

Gra miejska inspirowana powieścią Magdaleny Kozak FIOLET

W sobotę, 15 maja, zapraszamy na wędrówkę śladami bohaterów "Fioletu" Magdaleny Kozak. Początek zabawy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, gdzie właśnie będą się odbywały Warszawskie Targi Książki, o godz. 15 na stoisku Bellony. Uczestnicy gry otrzymają mapy oraz wskazówki, umożliwiające odnalezienie punktów, w których będą czekały na nich kolejne podpowiedzi i zadania, potem zaś wyruszą na wyprawę do Warszawy odmienionej kataklizmem, Warszawy, w której centrum wyrosła gigantyczna, ziejąca cyjanowodorem roślina. W trakcie gry będzie można zatem spotkać Osy, spadochroniarzy, walczących nad Warszawą ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, i z bliska przyjrzeć się ich spadochronom. Będzie można zmierzyć się z oprzyrządowaniem Stróżów, żołnierzy jednostek specjalnych, strzegących skażonego miasta. Będzie można również pomóc Drwalom, strażakom z jednostek skażenia chemicznego, a nawet spróbować wejść na ścieżkę Hien, szabrowników i członków gangów, którzy rabują bezbronne miasto.

Wprawdzie nie obiecujemy, że pod Pałacem Kultury i Nauki wyrośnie gigantyczny, ziejący cyjanowodorem Fiołek, ale dobrej zabawy z pewnością nie zabraknie.

Organizatorami gry terenowej są Konfederacja Fantastyki "Rassun", Aleksandra "Zsa-Zsa" Tomicka, Grupa Kreatywna "Lans Macabre" oraz Agencja Wydawnicza Runa i Bellona S.A.

Nieocenioną pomocą będą również członkowie forum Nocarz.pl

Informacje o książce:

  • http://www.runa.pl/ksiazki/107-FIOLET.html
  • http://www.runa.pl/fiolet.html
326987467595667498
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)