Zapraszamy na Gamescom!

Zapraszamy na Gamescom!

Zapraszamy na Gamescom!
marcindmjqtx
13.08.2012 12:10, aktualizacja: 15.01.2016 14:55

To ten czas. To już. Rozpoczynają się targi Gamescom 2012.

W chwili gdy piszę te słowa, ekipa dzielnych śmiałków wyrusza na tegoroczną edycję targów Gamescom 2012. Tomek Kutera, Paweł Kamiński, Paweł Winiarski i Adrian Palma przez następne kilka dni będą grać dla Was w gry, oglądać dla Was gry i wysłuchiwać opowieści o grach. Dla Was.

W ciągu dnia na stronie pozostali w kraju redaktorzy będą dostarczać Wam regularnych porcji zwiastunów, newsów i tradycyjnych ciekawostek, wieczorami zaś spodziewajcie się już konkretnych wrażeń z gier, z którymi nasi wysłannicy mieli szansę się zapoznać.

Choć branża gier jest obecnie mocno "amerykocentryczna" (po latach japońskiego przewodnictwa), targi w Kolonii są tym momentem, kiedy do głosu dochodzą twórcy z Europy, a tym samym i z Polski. Więc na pewno będzie ciekawie.

W przeciwieństwie do E3, Gamescom jest bardziej "dla ludzi", wydaje się być zdrowym wyważeniem pomiędzy imprezą branżową, a konsumencką. Oba te światy przez kilka dni żyją obok siebie i obok zalatanych dziennikarzy można spotkać nagrzanych fanów gier, w uszytych specjalnie na tę okazję kostiumach, którzy tłoczą się w kolejce do sequela ukochanego tytułu.

Już jutro po południu zapraszamy na relację na żywo z "dnia konferencji". Przed targami swoje pokazy urządziło Electronic Arts i Sony (Microsoft w tym roku wymiksował się z Gamescom) i kto wie, może coś ciekawego na nich zapowiedzą.

Gier na Gamescomie jest więcej niż ktokolwiek jest w stanie zobaczyć. Ale jeśli macie jakieś konkretne zachcianki, pytania, jesteście ciekawi jakiejś jednej szczególnej gry, dajcie znać, zobaczymy, co da się z tym zrobić.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)