Zapraszam na nowy zwiastun Age of Empires 2 Definitive Edition

Zapraszam na nowy zwiastun Age of Empires 2 Definitive Edition

Zapraszam na nowy zwiastun Age of Empires 2 Definitive Edition
Łukasz Jarkiewicz
10.06.2019 14:38, aktualizacja: 10.06.2019 16:39

Kilka interesujących informacji również znajdziecie - nowa kampania, cywilizacje czy rozgrywka w wysokiej rozdzielczości.

Lubię, gdy klasyki z nieco przykurzonych półek otrzymują takie wsparcie po latach. Bo jak inaczej nazwać to, co przygotowano dla fanów kultowej już strategii? Age of Empires 2 Definitive Edition otrzymało zupełnie świeży materiał z okazji tegorocznych targów E3. Wynika z niego, że staniemy na czele armii w rozdzielczości 4K, z poprawionym dźwiękiem. Żeby tego było mało, czeka nas przygoda w zupełnie nowej kampanii tytułowanej The Last Khans.

Tego dowiedzieliśmy się z wczorajszej konferencji, co jest istotne, ponieważ dzisiaj w nocy Microsoft dorzucił kolejne informacje. Zacznijmy od tego, że Ostateczne Edycja trafi do katalogu gier Xbox Game Pass na PC. Nie ominie Microsoft Store oraz Steama. Gracze otrzymają funkcję cross-play pomiędzy Windows 10 a platformą Gabe'a Newell. Do strategii dołączą cztery nowe cywilizacje (Tatars, Bulgarians, Cumans, Lithuanians) oraz trzy nowe kampanie w ramach zawartości The Last Khans. Do gry wrzucono też funkcję oglądania rozgrywek multiplayer w czasie rzeczywistym.

Age of Empires II DE - E3 2019 - Gameplay Trailer

Age of Empires 2 Definitive Edition wyceniono na 19.99 dolarów dla nowych graczy i 14.99 dolarów dla posiadaczy Age of Empires II: HD Edition na Steamie. Dla członków abonamentu Xbox Game Pass będzie możliwość kupienia gry na wyłączność po niższej cenie 14.99 dolarów. Konkretnej daty premiery nie określono, ale odbędzie w 2019 roku.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)