Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Zapowiedziany niedawno film o Venomie dostał właśnie pierwszy trailer

Strona głównaZapowiedziany niedawno film o Venomie dostał właśnie pierwszy trailer
24.04.2018 14:44
Zapowiedziany niedawno film o Venomie dostał właśnie pierwszy trailerZapowiedziany niedawno film o Venomie dostał właśnie pierwszy trailer
Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
bDyXPIqe

Bez zaskoczeń, czeka nas najprawdopodobniej opowieść o genezie narodzin "bohatera".

bDyXPIpx

Znanego z komiksów Marvela Venoma mogliśmy oglądać na ekranach kin przy okazji „Spider-Mana 3”, gdzie był jednym z przeciwników człowieka pająka. Teraz mroczny superbohater doczeka się samodzielnego filmu. Dwa miesiące temu obraz został zapowiedziany teaserem, dziś ukazał się natomiast pierwszy pełnoprawny zwiastun.

Na razie nie mówi on zbyt wiele o fabule, z nagrania można wywnioskować jednak, że produkcja skupi się na genezie powstania postaci, opanowanego przez nieznany organizm Eddiego Brocka. Nudne to trochę, ale z drugiej strony jest nadzieja, że są to podwaliny pod większą serię. Prawdopodobnie możemy spodziewać się też obecności Spider Mana, bo film będzie powiązany z zeszłorocznym „Homecoming”.

W głównego bohatera wcieli się Tom Hardy, znany choćby z przywdziania maski Bane’a w „Mroczny Rycerz Powstaje”, tytułowej roli w ostatnim „Mad Maksie” czy wcielenia się w Johna Fitzgeralda ze „Zjawy”. Wiadomo też, że film wyreżyseruje Ruben Fleischer, którego najbardziej znanym jak dotąd obrazem jest „Zombieland”. „Venom” trafi do kin już 5 października tego roku.

bDyXPIpz

Mimo obaw nie mogę się doczekać, bo o osobnej produkcji poświęconej temu bohaterowi marzę już od czasu wspomnianego na początku spotkania na jednym ekranie z Peterem Parkerem.

Krzysztof Kempski

bDyXPIqv