Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Zapowiedziano Vampire: The Masquerade - Shadows of New York

Strona głównaZapowiedziano Vampire: The Masquerade - Shadows of New York
09.04.2020 19:37
Zapowiedziano Vampire: The Masquerade - Shadows of New York
bDJBvOEm

Premiera jeszcze w tym roku.

bDJBvODF

Polskie studio Draw Distance zapowiedziało, że jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi swoista kontynuacja / rozszerzenie Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. Gra, zatytułowana Vampire: The Masquerade - Shadows of New York, opowie nową historię w realiach Świata Mroku.

Podobnie jak Coteries, nowa gra będzie interaktywną powieścią graficzną (visual novel). Opowie historię młodej kobiety z Lasombrii, traktowanej jako obca nawet przez własny wampirzy lud.

Vampire The Masquerade Shadows of New York Teaser Trailer

W wyniku splotu wydarzeń na barki bohaterki spadnie zadanie rozwikłania zagadki morderstwa jednego z wysoko postawionych wampirów Nowego Jorku.

bDJBvODH

Gra ma opowiadać zupełnie nową historię i nie wymagać znajomości Coteries of New York. Twórcy zapewniają jednak, że znajdą się w niej elementy i nawiązania, które usatysfakcjonują fanatyków Świata Mroku.

Premiera Vampire: The Masquerade - Shadows of New York planowana jest na końcówkę 2020 roku. Platformami docelowymi są w pierwszej kolejności PC i PS4, później gra trafić ma również na Xboksa One i Switcha.

Dominik Gąska

bDJBvOED