Zapowiedziano smakowitości na X10

Michał Piwowarczyk

02.02.2010 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląda na to, że Microsoft chce mocno zaznaczyć w kalendarzach wszystkich właścicieli Xboksów 360 datę 11 lutego. Właśnie tego dnia odbędzie się pierwsza od ponad trzech lat konferencja pod nazwą X poświęcona tylko tej konsoli. Ostatnie X miało miejsce w Barcelonie, ogłoszono na nim między innymi prace nad Halo Wars.

A co ćwierkają ptaszki na temat tegorocznego X? Wiadomo, że Microsoft pokaże Splinter Cell: Conviction i Alana Wake'a. Po raz pierwszy zobaczymy, jak wygląda trzecia część sagi fantasy pod batutą Petera Molyneux. Fable III jest dla Xboksa bardzo ważnym tytułem na wyłączność. Przedstawiciele Microsoftu obiecali również, że do publicznej wiadomości podane również zostaną informacje na temat nowych, niezapowiedzianych jeszcze, gier na konsolę.

Wszyscy obecni będą jednak wyczekiwać innego projektu, przy którym pracuje słynny Peter. Project Natal według słów twórców ma zrewolucjonizować branżę rozrywki elektronicznej, a przy okazji jest to największa premiera Microsoftu na rok 2010.

X10 ma miejsce w San Francisco w uroczo nazwanej hali Terra Event Center.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)