Zapowiedziano remastery Shenmue I i II

Zapowiedziano remastery Shenmue I i II

Zapowiedziano remastery Shenmue I i II
16.04.2018 18:31

Gry ukażą się wspólnie w jednym pakiecie.

To oficjalne - do końca tego roku ukażą się oczekiwane z dawna przez graczy remastery dwóch kultowych gier - Shenmue I i II. Sega potwierdziła, że obie gry pozostaną "wierne oryginałom" i ukażą się w ramach jednego pakietu.

Nowości obejmą podwyższoną rozdzielczość, ustawienia graficzne na pecetach, możliwość zmienienia sterowania (wybrać będzie można pomiędzy "klasycznym" a "nowoczesnym") i usprawniony interfejs użytkownika. Będzie można grać z angielskim dubbingiem bądź z oryginalną, japońską ścieżką dźwiękową.

Shenmue I & II are coming to PS4, Xbox One and PC in 2018!

Wspólne wydanie Shenmue I i II ukaże się na PC, Xboksa One i PlayStation 4 w formie zarówno fizycznej jak i cyfrowej. Pytanie, czy gry,  które w swojej epoce były pod wieloma względami przełomowe i nowatorskie dziś, w czasach po Grand Theft Auto V i w roku, w którym ukazuje się również Red Dead Redemption 2 zrobią na kimkolwiek wrażenie.

O tym będziemy się musieli jeszcze przekonać. Wciąż czekamy również na jakieś konkretne informacje na temat Shenmue III, od którego rekordowego Kickstartera miną niedługo 3 lata. Zapowiedź remasterów dwóch pierwszych części gry może sugerować, że niedługo się czegoś w tym temacie dowiemy.

Dominik Gąska

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)