Zapowiedziano nowe Jagged Alliance

Zapowiedziano nowe Jagged Alliance
14.08.2018 18:07
Zapowiedziano nowe Jagged Alliance

Gra będzie nosić tytuł Jagged Alliance: Rage!

Nakładem firmy HandyGames, oddziału THQ Nordic, ukazać ma się nowa część serii Jagged Alliance. Będzie to debiutancki projekt tego wydawcy, który koncentrować ma się na małych i średnich produkcjach niezależnych.

Jagged Alliance: Rage (jeszcze z wykrzyknikiem na końcu tytułu, ale wykrzyknik w środku zdania wygląda głupio) toczyć się będzie 20 lat po wydarzeniach z pierwszej części gry. Pokazać ma, jak znani graczom najemnicy zmienili się przez ten czas.

Jagged Alliance: Rage! - Announcement Trailer

Gra nazywana jest przez twórców nie tyle kontynuacją, co spin-offem oryginalnej serii. Łączyć ma tradycyjną strategię turową z elementami kojarzonymi z przygodówek. Pojawi się również tryb kooperacji dla dwóch osób.

Gracze mają mieć możliwość wykorzystania szeregu podejść taktycznych (czyt: będzie się można skradać albo nie) w celu najefektywniejszego wykonania misji. Ostatecznym zadaniem będzie, jakżeby inaczej, obalenie narkotykowego bossa, panującego nad tropikalną wyspą.

Gra ukazać ma się jeszcze w tym roku na PC, Xboksa One i PlayStation 4. Cenę ustalono na poziomie 20 euro dla wydania komputerowego i 30 euro dla konsolowego. Wnioski z tego wyciągnijcie już sami.

Dominik Gąska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)