Zapowiedziano Lord of the Rings: Gollum

Zapowiedziano Lord of the Rings: Gollum
Joanna Pamięta - Borkowska

26.03.2019 13:15

Znamy bohaterów, graliśmy antybohaterami, ale postaciami żałosnymi i stojącymi na z góry przegranej pozycji? Chyba nie za często.

Smeagol nie umarł. Nie jest tak, że Gollum wyrósł na trupie hobbita, który padł ogarnięty żądzą potęgi. Dwa głosy walczące ze sobą, dyskutujące, naradzające się - przejmująca kreacja z filmu Jacksona świetnie odzwierciedla tę niełatwą postać. Na konflikcie, który uosabia sobą Gollum, osadzony ma być scenariusz nowej gry studia Daedalic Entertainment.

Lord of the Rings: Gollum ukaże Golluma tuż po zdobyciu pierścienia, ale przed wydarzeniami znanymi z książki. Gra należeć będzie do gatunku action adventure.

Nie powinniśmy spodziewać się obrazu zbyt wiernego kreacji Andy'ego Serkisa. Deadalic posiada prawa do adaptacji książek, ale nie filmów. Jest zatem bardziej niż pewne, że przedstawią całkiem nowy pomysł na Golluma. Oraz innych postaci znanych z filmów (o ile takowe się pojawią) i niektórych objętych prawami lokacji.

Carsten Fichtelmann ze studia Deadalic w krótkim wywiadzie z PC Gamerem, przyznał, że nie będzie im łatwo stawić czoła tak ważnej kreacji.

Szkoda tylko, że nawet na pojedynczego screena, musimy jeszcze poczekać. Premiera planowana jest dopiero na 2021 rok. Póki co, mamy logo.

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)