Zapomnijcie o małpim zabójcy, High Moon przygotowuje grę o Deadpoolu!

Strona głównaZapomnijcie o małpim zabójcy, High Moon przygotowuje grę o Deadpoolu!
15.07.2012 13:38
Zapomnijcie o małpim zabójcy, High Moon przygotowuje grę o Deadpoolu!
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Zgodnie z plotkami z poprzedniego tygodnia, studio High Moon powinno właśnie pracować nad grą na podstawie komiksu Hit-Monkey, którego głównym bohaterem jest małpa-zabójca. Okazuje się, że... jednak nie.

bETVDeOJ

Fakty są o wiele, wiele lepsze. To samo studio pod sztandarem Activision przygotowuje właśnie produkcję o samym Deadpoolu.

Kto to taki? To jeden z nowszych bohaterów Marvela. Zabójca, najemnik i mistrz sztuk walki obdarzony niezwykłymi mocami (między innymi niezwykle szybką regeneracją, niczym Wolverine) w ramach programu Weapon X. Poza tym Deadpool cierpi także na problemy natury psychologicznej - jest niezrównoważony i zwykle za dużo gada, zwykle kpiąc ze swoich przeciwników. Zresztą, zobaczcie zwiastun gry, dość dobrze oddaje jego charakter:

W komiksach Deadpool bywa także czasami zakamuflowaną satyrą na innych superbohaterów. Ciekawe czy tak samo będzie w grze. Premiera już w 2013 roku. Na razie nie podano platform, ale spodziewać się najprawdopodobniej należy PS3 i 360. Może także PC i Wii U, kto wie.

bETVDeOL

A co z grą o Hit-Monkey? Nie wiadomo. Może była to tylko swego rodzaju... zmyłka?

Tomasz Kutera

327373796112094009
Udostępnij:
bETVDeOV
Komentarze (0)
bETVDePH