Zapłaciliście za Secret Service i nie chcecie Pixela? Będziecie mogli otrzymać zwrot pieniędzy

Strona głównaZapłaciliście za Secret Service i nie chcecie Pixela? Będziecie mogli otrzymać zwrot pieniędzy
11.12.2014 17:28
Zapłaciliście za Secret Service i nie chcecie Pixela? Będziecie mogli otrzymać zwrot pieniędzy
marcindmjqtx
marcindmjqtx

Pozytywna informacja w zalewie absurdów dotyczących końca Secret Service.

bEDmNTeJ

Znacie tę historię, jestem pewien. Dopiero co wznowiony Secret Service przestanie się ukazywać, zamiast tego na rynku pojawi się pismo Pixel, które będzie jego "duchowym spadkobiercą". Wszystko z powodu zamieszania z prawami do nazwy. Zdaniem twórców magazynu Waldemar "Pegaz" Nowak okazał się niechętny do dalszej współpracy, wycofał się z projektu, a to on dysponuje prawami do SS. W sieci wrze od wczorajszego wieczora - szerzej pisaliśmy o tym tutaj.

Czekaliśmy na jakieś pozytywne informacje i się doczekaliśmy. Jeśli wsparliście pieniędzmi Secret Service podczas zbiórki crowdfundingowej, a nie chcecie otrzymywać zamiast tego Pixela, będziecie mogli otrzymać zwrot. Robert Łapiński, wydawca pisma, napisał o tym na razie na zamkniętej grupie Secret Action przeznaczonej dla tych, którzy SS wsparli. Z pewnością za chwilę pojawi się ona także w innych miejscach:

Ustaliliśmy wspólnie z ekipą PolakPotrafi, że osoby, które wsparły akcję i jej ramach miały otrzymać 6 wydań czasopisma będą miały wybór. Mogą otrzymać kolejne numery pod nowym tytułem (czyli pozostałe 4) oraz dodatkowo najbliższe wydanie dodatkowo (czyli otrzymać w sumie 5 wydań jeszcze) w ramach udzielonego wsparcia. Będą też miały drugą możliwość - uzyskać proporcjonalny zwrot kwoty wsparcia za pozostałe wydania, jeżeli nie są zainteresowani otrzymaniem ich pod nowym tytułem. Pracujemy wspólnie z ekipą PolakPotrafi nad przygotowaniem stosownej informacji do właściwych osób. Sądzę, że  na takie oświadczenie czekało naprawdę wiele osób.

bEDmNTeL

Tomasz Kutera

326824371883038762
bEDmNTfH